FacebookInstagram
Klienditeenindus avatud tööpäeviti 8.00-17.00
5800 1510

Sooduspakkumised Salongi näidised Lao tühjendusmüük

Esita taotlusKuidas osta

Tooted

Toodetega tutvumiseks valige vasakult menüüst teid huvitav tootegrupp, mis võib omakorda jaguneda alamjaotusteks.

Toodete loetelus on toote pilt, nimi, orienteeruv tarneaeg ja hind.
Vajutades toote pildile või nupule “Vaata toodet” suunatakse Teid toote detailsesse vaatesse.

Toote detailses vaates on toote nimi, orienteeruv tarneaeg, detailne kirjeldus ja pildid. Pildi suurendamiseks vajutage pildile ning teile avaneb eraldi aken suurema pildiga.
Kui tootel on erinevaid viimistlusi, mõõte jne. siis tuleb need valida enne ostukorvi lisamist. Osad lisavalikud muudavad ka toote hinda. Hind muutub kohe peale valiku tegemist.
Iga toote all võib-olla veel lisatud seotud tooteid, näiteks: ühest sarjast tooted, sellele tootele sobilikud detailid jne.

Tellitav kogus on vaikimisi 1. Kui soovite antud toodet rohkem tellida, muutke kastis “Kogus” olevat numbrit.

Toote lisamiseks “Ostukorvi” vajutage tootekastis olevat nuppu “Lisa ostukorvi”.
Ostukorv

Sisenedes meie internetikaubamajja, luuakse igale külastajale koheselt ostukorv.

Ostukorvi vaatamiseks vajutage üleval olevas menüüs nuppu “Ostukorv”.

Ostukorvis on Tooted, mis olete välja valinud ja mille tellimiseks soovi avaldanud (vt. Tooted).

Ostukorvis saate enne tellimuse saatmist muuta kogust või soovi korral toote ostukorvist eemaldada. Koguse muutmiseks kirjutage tulbad “Kogus” olevasse lahtrisse vastav number, mitu antud toodet soovite tellida ning vajutage nuppu “Ok”. Toote eemaldamiseks vajutage tooterea lõpus olevale kirjale “Eemalda”.
Kasutaja

Kasutajaks registreerimine on vajalik tellimuse täitmiseks. Samuti on see Teile mugav järgmise tellimuse tegemisel kuna teistkordselt tellimisel ei tule teil nime, aadressi ja muid kontaktandmeid sisestada. Teie andmed võetakse sisselogimisel automaatselt andmebaasist.

Kasutajaks registreerida saate vasakul olevas tulbas vajutades linki “Registreeri” ning täites seal kõik väljad. Palume veenduda, et registreerimisel sisestatavad andmed on õiged, kuna antud andmete alusel täidetakse Teie tellimus.

Kasutaja andmete muutmiseks vajutage vasakul tulbas “Kasutaja” all olevat linki “Muuda andmeid”.

Kui olete tellimuse sooritanud ning soovite lahkuda meie internetikaubamajast, vajutage linki “Välju”.
Tellimuse saatmine

Tellimuse saatmiseks avage oma Ostukorv. Kui tellitavad tooted vastavad Teie soovile ning kontaktandmed on õiged, vajutage kirjale “Saadan tellimuse!”. Seejärel lisatakse tellimus meie andmebaasi ning Teile saadetakse ettemaksuarve mille alusel saate tellimuse eest tasuda.

Juhul, kui andmete kontrollimisel selgub, et Teie kontaktandmed pole õiged, palume need enne tellimuse saatmist parandada. Selleks vajutage vasakul ribas Kasutaja all olevat linki “Muuda andmeid” ning tehke seal vastavad parandused.

Andmete õigsus on eriti oluline, kuna “Kasutaja andmetes” oleva isiku nimele ja aadressile saadetakse Teie poolt tellitud kaup.

Ettemaksuarve ei kohusta Teid veel arvet tasuma.
Juhul, kui loobute ettemaksuarve tasumisest, tühistame selle 5 päeva möödudes.
Uus arve saadetakse Teile pärast uue tellimuse vormistamist.
Tellimuse täitmise aeg

Orienteeruv tarneaeg on märgitud toote kirjelduse juures. Täpse tarneaja kohta informeeritakse Teid telefoni teel. Juhul, kui Teie poolt tellitud toote puhul selgub, et kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, teatame sellest Teile ja  ühtlasi anname teada kohaletoimetamise uue tähtaja. Kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada ja Teie poolt tasutud summa tagastatakse Teile.
Tellimuse täitmise aeg käivitub alates ettemaksu (vähemalt 50% kogu tellimuse summast) või kogu arve tasumist, mille saadame teile koheselt peale tellimuse vormistamist Ostukorvis.
Transport

Transporditasu kujuneb järgmiselt:

Tellimuse hind on 0-150€ - transporditasu 14€
Tellimuse hind on 151-500€ - transporditasu 30€
Tellimuse hind on 501-.....€ - transporditasu 85€


Kõik kaubad toimetatakse ELS kulleri poolt telefoni teel kokkulepitud ajal tarneaadressi välisukseni, kuhu on ligipääs transpordivahendiga. Tooted toimetatakse kohale detailidena, välja arvatud juhul kui tooteinfos on märge, et toode on kokkupandud. Suuremõõtmelised ja rasked kaubad saadetakse alusel.
Saadetis võib koosneda korraga nii alusest kui pakist, siis ei pruugi nad sama päev või sama autoga kohale jõuda.
Juhul, kui juurdepääs välisukseni on takistatud, siis toimetatakse kaup lähima võimaliku kohani, kuhu kullerfirma auto pääseb.
Arve tasumine

Tellimuse vormistamisega Ostukorvis saadetakse Teie e-posti aadressile koheselt ettemaksuarve, mille alusel saate tellimuse eest tasuda.

Arves on ära toodud nii Teie poolt tellitud tooted, kui ka Teie kontaktandmed kuhu tellimus saadetakse. Samuti on arves toodud meie firma andmed ning pangakontod kuhu saate makse sooritada.

NB! Vastavalt Võlaõigusseadusele (VÕS, 11.ptk.; paragrahv 213(4) ) on Sisustuspood.ee e-müügikeskkonnas 100% tootehinna tasumine soovituslik. Juhul kui oled tasunud 50% toote müügihinnast, toimub teise osamakse tasumine vahetult enne kauba tarnimist. Kauba tarnimise aja teatame telefoni teel.

Pärast ettemaksu (vähemalt 50% kogu tellimuse summast) või kogu summa tasumist võetakse Teiega ühendust telefoni teel, et kokku leppida kauba kättesaamise aja kohta.
Arve tasumine SEB pangalingiga

Peale tellimuse vormistamist klikkige SEB panga lingile, mis suunab Teid internetipanka. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele tellitud toodete eest.
Pangalingiga maksmist soovitame juhul, kui Sa soovid tasuda kogu summa ehk 100% tellimuse maksumusest. Kinnitage või tühistage maksekorraldus.
Tähelepanu! Peale makse sooritamist vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel korral võib juhtuda, et info makse õnnestumise kohta ei jõua meieni ning Teie tellimuse täitmine viibib asjatult.
Peale tasumist teatame Teile kauba tarnimise aja telefoni teel.

Pangalingi kaudu maksmine on kiire ja turvaline. Pangalink on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab selle, et Teie poolt saadetud informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.
NB. SEB pangalingiga saab tasuda ainult interneti teel tellitud kauba eest.
Arve tasumine krediitkaardiga (Visa, Mastercard)

Peale tellimuse vormistamist klikkige lingile "Maksa krediitkaardiga", mis suunab Teid Pankade Kaardikeskusesse. Seal näed eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele.
Krediitkaardiga maksmist soovitame juhul, kui Sa soovid tasuda kogu summa ehk 100% tellimuse maksumusest.
Peale oma kaardi numbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Pankade Kaardikeskus tehingu Sinu pangas.
Peale tasumist teatame Teile kauba tarnimise aja telefoni teel.
NB. Krediitkaardiga saab tasuda ainult interneti teel tellitud kauba eest.
Järelmaks
Meie koostööpartneriteks on OÜ Koduliising ja AS LHV Finance.

  Liisi järelmaks LHV järelmaks
Taotleja minimaalne netosissetulek kuus: 250 € 250 €
Järelmaksu summa: 128 - 9 600 €
50 - 10 000 €
Tähtaeg: 2 - 48 kuud 3 - 48 kuud
Esimene sissemakse: Alates 0 eurost Alates 0 eurost
Minimaalne kuumakse: 7 € 10 €
Lepingutasu:
Ei ole Sõltub laenu summast
Intressimäär: 16 - 20% laenu summalt 15,9 - 29,9% laenujäägilt
Pangaväljavõte: Kui see on taotluse otsuse andmiseks vajalik. Kui see on taotluse otsuse andmiseks vajalik
Vajadus tulla Baltest Mööbel esindusse: Ei ole Ainult siis kui ei ole võimalik allkirjastada ID-kaardiga või Mobiil-IDga
Esimene sissemakse: Tasutakse Baltest Mööbel OÜ arvelearvele ja kindlasti järelmaksusaaja arveldusarvelt. Tasutakse Baltest Mööbel OÜ arvelearvele
Lepingu allkirjastamine:
ID-kaardiga, mobiil ID-ga või saadetakse allkirjastamiseks posti teel ID-kaardiga, Mobiil-IDga või Baltest Mööbli salongis kohapeal
Maksmine:
Maksmine toimub Koduliisingu OÜ arvele. Otsekorralduse võimalus. Maksmine toimub AS LHV Finance arvele. Otsekorralduse võimalus.
Liisi järelmaks

Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased EV kodanikud või alalise elamisloaga inimesed
Lepingu kestvus kuni 49 kuud
Intress aastas 16 - 20% olenevalt ostu summast
Lepingutasu 0 €

Liisi järelmaksu taotluse blankett
Liisi järelmaksu juriidilise isiku küsimustik

LIISI järelmaksu plussid:

*Liisi järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid
*Liisi taotlemine on lihtne
*Vastus 10 min jooksul
*Lepingu sõlmimiseks ei ole vaja kohale tulla
Kui Te soovite järelmaksu taotleda, siis seda saab teha peale toote ostukorvi lisamist. Seejärel valite "Liisi järelmaksu", kus palutakse Teil täita järgmised andmed:

  1. Sissemaksu suurus -
  2. Järelmaksu periood ( kuni 4 aastat ) -
  3. Isikukood -
  4. Organisatsioon, kus töötad -
  5. Amet -
  6. Tööstaaz kehtivas töökohas -
  7. Sissetulek (netopalk ja lisa sissetulekud) -
  8. Igakuised kohustused (Regulaarsed finantskohustused ja majapidamiskulud) -

Teenusepakkujaks on Koduliising OÜ. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt - tutvu laenulepingu tingimustega ning vajadusel pea nõu asjatundjatega. Krediidi kulukuse määr on 39,40 % aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi netosumma 419,00 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidi brutosumma 499,32 €.

Liisi järelmaksu tingimuste osas saate lisainfot e-maililt info@sisustuspood.ee või Oü Koduliising kodulehelt www.liisi.ee.

LHV järelmaks

LHV soodsa järelmaksuga saad kauba/teenuse eest tasuda osadena.

Täida taotlus siin.
  • Vastus taotlusele mõne minutiga.
  • Sissemakse alates 0 eurost.
  • Intress on Eesti üks soodsamaid ja see arvutatakse vaid laenujäägilt.
Endale sobiva kuumakse suuruse ja tagasimakseperioodi saad valida ise.

Ostusumma 12 kuud 24 kuud 36 kuud 48 kuud
300 € 27 € 15 € 11 €  
500 € 45 € 24 € 18 € 14 €
1 000 € 91 € 49 € 35 € 28 €
3 000 € 272 € 147 € 105 € 85 €

Tegemist on ümardatud näidiskuumaksetega, kui intress on 15,9%. Täpne kuumakse lepitakse kokku lepingus.

Järelmaksu tingimused
  • Otsus järelmaksu anda kehtib 60 päeva. Selle perioodi jooksul saad pakutud limiidi ulatuses osta kaupu ja teenuseid.
  • Taotleja miinimum sissetulek 250 eurot kuus.
  • Lepingutasu alates 19,90 eurost.
  • Lepingu pikkus kuni 48 kuud.

LHV järelmaksuga saab osta ka ettevõte, kes on tegutsenud vähemalt ühe aasta. Selleks esita taotlus.

Lisateave
www.lhv/jarelmaks.
Tel.: 6802 700 iga päev kl. 9-21

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt.
Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.
Tellimuse tühistamine

Kui soovite tellimuse tühistada, palume ühendust võtta meiega e-maili info@sisustuspood.ee teel. Tühistada ei saa tellimust, kui kaup valmistatakse tellija isiklikke vajadusi arvestades või tellija esitatud tingimuste kohaselt, näiteks: tellija mõõtude järgi.
Ettemaksu kanname tagasi Teie pangaarvele 7 tööpäeva jooksul.
Toodete tagastamine

Kui kaup ei sobi või ei vasta Teie ootustele, siis on Teil õigus see tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (tagastamisõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades või tellija esitatud tingimuste kohaselt, näiteks: tellija mõõtude järgi).
Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
Taganemisavaldus peab olema Sisustuspood.ee-le saadetud aadressile info@sisustuspood.ee või postiaadressile tähtaja 14 päeva jooksul. Avaldusse tuleb märkida tellimuse number, kontaktandmed ja soov.
Raha tagastatud kauba eest kantakse tagasi Teie pangaarvele 7 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
Pretensioonide esitamine

Vastavalt Võlaõigusseadusele on Teil õigus pretensioone esitada 2 (kahe) aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, siis võid Sa nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist. Kui toodet on võimalik parandada, siis asendamist nõuda ei ole võimalik, kuna see põhjustaks müüjale ebamõistlikke kulusid. Raha tagastamist on Teil võimalik nõuda ainult sellisel juhul, kui asendamine mõistliku aja jooksul pole osutunud võimalikuks sobiva toote puudumise tõttu.

Toote defekti ilmnemisel, tuleb Teil teavitada probleemist meie klienditeenindust e-posti aadressil info@sisustuspood.ee kirjeldusega, kuidas ja millal oli avastatud või tekkis defekt ning lisama fotod defektist. Vastav avaldus peab olema saadetud mitte hiljem kui 2. kuu jooksul peale defekti avastamist. Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral ei ole Sul õigus nõuda tasuta toote parandamist või detaili vahetamist.

Me ei vastuta:
  • Sinu süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustumise eest,
  • defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel,
  • toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.
Kaebuste lahendamine

Juhul, kui Teil on kabusi, siis saab neid esitada e-posti aadressile: info@sisustuspood.ee
E-posti aadressile saabunud kaebustele vastame esimesel võimalusel, üldjuhul saabumisepäevale järgmisel tööpäeval.
Privaatsus ja andmekaitse

Klientide isiklikud andmed ning andmed nende poolt sooritatud tellimuste kohta on rangelt konfidentsiaalsed ja nende sattumine kolmanda osapoole kätte on välistatud.

Teie isikuandmeid kasutatakse vaid tellimuste täitmiseks. Soovi korral on võimalus Teil oma kasutajakonto koos isikuandmetega meie andmebaasist kustutada. Selleks palume sisse loginuna meile vastav taotlus saata Kontakt menüü alt.
Eritellimused

Soovi korral on Teil võimalik tellida erinevaid tooteid oma mõõtude järgil. Selleks palume meiega “Kontakt” menüü abil ühendust võtta. Kirjutage oma soovist ning otsime teile sobiva toote koos esialgse hinnapakkumisega.

Kui soovite oma eritellimusele lisada juurge ka pilte, jooniseid jne., palume ühendust võtta meiega e-posti teel. Sellisel juhul saate joonised ja pildid kirjale lisada. Kontakt e-posti aadress: info@sisustuspood.ee
Meeldivaid oste soovides,
OÜ Baltest Mööbel
Ülesse
Telefon: 5800 1510, E-mail: info@sisustuspood.ee
Kõik õigused kaitstud © 2005 - 2020 Baltest Mööbel Oü