FacebookInstagram
Klienditeenindus avatud tööpäeviti 8.00-17.00
508 2819

Sooduspakkumised Salongi näidised Lao tühjendusmüük

Esita taotlusBaltest Mööbel OÜAinulaadne, läbimõeldud ja toimiv eestimaine eritellimusmööbel. Oleme juba 15 aastat eritellimusmööblile pühendunud Eesti pereettevõte. Tänaseks on meie Viljandis asuvas tehases Euroopa üks kaasaegseimaid masinaparke ning tipptehnoloogia võimaldab täita ka kõige keerukamaid tellimusi. Ülim funktsionaalsus, ainulaadsus väljanägemises või kaasaegsed lahendused – meie suudame selle teoks teha. Täpselt sellisena, nagu Sina seda ette kujutad. Sellisena, nagu unistanud oled.


1. Garantii, mis kestab inimpõlve
Kasutame ainult usaldusväärseid materjale ning tipptehnoloogiaid tootmises, tänu sellele annab Baltest BLUM-i furnituurile 25-aastase ning kogu mööblile 5-aastase garantii.


2. Kontrollitud kvaliteet Baltesti mööbel läbis edukalt Tallinna Tehnikaülikoolis ohutus- ja vastupidavustestid ning tootmisel järgime ISO kvaliteedistandardeid.


3. Kõige hingelähedasem mööbel Baltesti meistrite käe all on 15 aasta jooksul valminud rohkem kui 20 000 ainulaadset mööblikomplekti nii Eestisse kui Skandinaaviasse. Aitame leida kõige hingelähedasema materjali ja värvitooni.


4. Hoolime inimestest Toetame erinevaid sotsiaalseid algatusi, näiteks valmistame juba 8 aastat Kodutunde saate jaoks kõik köögid ning vannitoad.PurTech Kantimistehnoloogia

2019 aastast kasutame kantimisel ainulaadset PurTech meetodit ning töötleme iga mööbli detaili ümberringi. Mis on PurTech eelised tavakantimise ees?

   • Tagatud on mööbli 100% niiskuskindlus
   • Kantide servad näevad välja laitmatud ning oleks justkui „valatud“
   • Tehnoloogia, mis tõstab oluliselt mööbli kvaliteeti, hinda kallimaks muutmataÜles
Telefon: 508 2819, E-mail: info@sisustuspood.ee
Kõik õigused kaitstud © 2005 - 2020 Baltest Mööbel Oü