FacebookInstagram
Klienditeenindus avatud tööpäeviti 8.00-17.00
5800 1510

Sooduspakkumised Salongi näidised Lao tühjendusmüük

Esita taotlusBaltest Mööbel OÜAinulaadne, läbimõeldud ja toimiv eestimaine eritellimusmööbel. Oleme juba 17 aastat eritellimusmööblile pühendunud Eesti pereettevõte. Tänaseks on meie Viljandis asuvas tehases Euroopa üks kaasaegseimaid masinaparke ning tipptehnoloogia võimaldab täita ka kõige keerukamaid tellimusi. Ülim funktsionaalsus, ainulaadsus väljanägemises või kaasaegsed lahendused – meie suudame selle teoks teha. Täpselt sellisena, nagu Sina seda ette kujutad. Sellisena, nagu unistanud oled.


1. Garantii, mis kestab inimpõlve
Kasutame ainult usaldusväärseid materjale ning tipptehnoloogiaid tootmises, tänu sellele annab Baltest BLUM-i furnituurile 25-aastase ning kogu mööblile 5-aastase garantii.


2. Kontrollitud kvaliteet Baltesti mööbel läbis edukalt Tallinna Tehnikaülikoolis ohutus- ja vastupidavustestid ning tootmisel järgime ISO kvaliteedistandardeid.


3. Kõige hingelähedasem mööbel Baltesti meistrite käe all on 17 aasta jooksul valminud rohkem kui 20 000 ainulaadset mööblikomplekti nii Eestisse kui Skandinaaviasse. Aitame leida kõige hingelähedasema materjali ja värvitooni.


4. Hoolime inimestest Toetame erinevaid sotsiaalseid algatusi, näiteks valmistame juba 8 aastat Kodutunde saate jaoks kõik köögid ning vannitoad.PurTech Kantimistehnoloogia

2019 aastast kasutame kantimisel ainulaadset PurTech meetodit ning töötleme iga mööbli detaili ümberringi. Mis on PurTech eelised tavakantimise ees?

   • Tagatud on mööbli 100% niiskuskindlus
   • Kantide servad näevad välja laitmatud ning oleks justkui „valatud“
   • Tehnoloogia, mis tõstab oluliselt mööbli kvaliteeti, hinda kallimaks muutmata


Baltest Mööbel oü Klientide isikuandmete vastutav töötleja on Baltest Mööbel oü,  registrikood 11101460,  
Aadress Vilja 13a, 71020 Viljandi, e-post. baltest@baltest.ee (edaspidi “Kaupleja”). Milliseid isikuandmeid töödeldakse 

  •  nimi; 
  •  kontaktinfo, nagu telefoninumber ja e-posti aadress; 
  •  maksja ja kohaletoimetamise aadress; 
  •  kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);  klienditoe andmed; 
  •  muu kliendiuuringute ja/või pakkumistega seotud teave. 

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse 

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete  töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste  lahendamine). 
Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade  ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. 
Isikuandmeid nagu e-posti aadress, telefoninumber, kliendi nimi, kõnede salvestamine,  töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi. E-poe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse e-poe kui infoühiskonna  teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks. 

Telefonikõnede salvestamine. 

Kui helistate Kauplejale siis kõik telefonikõned salvestatakse. Sellest teavitatakse helistajat  täiendavalt enne telefonikõne algust. Kui helistaja ei ole nõus salvestamisega on helistajal õigus  kõnest loobuda ja võtta Kauplejaga ühendust muul viisil. Salvestatud telefonikõnesid säilitatakse  kaks aastat, peale seda kõned kustutatakse. 

Isikuandmed edastamine volitatud töötlejatele 

Kaupleja hoiab kliendi isikuandmeid, mis on talle teatavaks saanud kasutajakonto registreerimise  ja kasutamise käigus, saladuses ning avaldab neid kolmandatele osapooltele üksnes kliendi  nõusolekul, v.a. kui andmete avaldamise kohustus või õigus tuleneb õigusaktidest. E-poe  kasutaja nõustub sellega, et kaupmehel on õigus kliendile sobivate teenuste osutamiseks  töödelda tema andmeid, sh edastada kliendi andmeid isikutele, kes on seotud kaupmehe poolt  kliendile teenuse osutamisega. Nimekiri volitatud töötlejatest: 

Infotehnoloogia teenuste pakkujad – Isikuandmeid edastakse infotehnoloogia teenuste  pakkujatele, sest see on vajalik e-poe funktsionaalsuse ja andmemajutuse tagamiseks 
www.atea.ee

Maksevahendajad – tellimuste eest tasumiseks 
Swedbank 
SEB 
Danske 
Luminor 
LHV 
Coop 

Statistika kogumine – info kogumine e-poe kasutajakogemuse paremaks muutmise eesmärgil: 
Google Analytics 
Facebook 

Turvalisus ja andmetele ligipääs 

Isikuandmeid hoitakse Zone.ee serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa  Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse,  mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on  liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga. 

Kaupleja rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et  kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata  juurdepääsu ja avalikustamise eest. 

Säilitamine

Kaupleja säilitab andmeid 2 aastat, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada  raamatupidamise jaoks.. 
Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat. 

Kustutamine 

Salvestatud isikuandmed saab kustutada kirjutades e-postile baltest@baltest.ee, va juhul kui  selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks.

Vaidluste lahendamine 

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel.  Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).Üles
Telefon: 5800 1510, E-mail: info@sisustuspood.ee
Kõik õigused kaitstud © 2005 - 2020 Baltest Mööbel Oü