Klienditeenindus avatud tööpäeviti 8.00-17.00
433 3803 557 4079


Sooduspakkumised Uued tooted

Esita taotlus


Sisustuspood.ee klienditeenindus




Raimo Ojamets
Disainer- müügikonsultant
514 6271  
raimo@sisustuspood.ee


Herko Rumask
Disainer- müügikonsultant
5551 5119  
herko@sisustuspood.ee


Terje Truu
Disainer- müügikonsultant
554 1735  
terje@sisustuspood.ee


Inna Kallaste
Disainer- müügikonsultant
557 4079  
inna@sisustuspood.ee

Klienditeenindus avatud:
E-R 8.00-17.00
L, P Suletud

Tel: 433 3803
E-post: info@sisustuspood.ee
Postiaadress: Vilja 13a, 71020 Viljandi


Vaata asukohta kaardilt

Baltest Mööbel
Rg-kood: 11101460
KMKR: EE100954014

Arvelduskonto: EE141010220085032012 (SEB Pank)




KÖÖGIMÖÖBLI ESINDUSSALONGID:
TALLINN (LASNAMÄE)
Vesse 3, Lasnamäe
Gigant Mööbel Outlet mööblikaubamaja
Avatud:
E-R 10.00-20.00 (Lõuna: 14.00-15.00)
L 10.00-18.00 (Lõuna: 14.00-15.00)
P 10.00-16.00

Tel: 5819 0728
E-post: vesse@baltestfurniture.ee
TARTU
Ringtee 75
Lõunakeskus (5. sissepääs)
Avatud:
E-P 10.00-21.00

Tel: 5819 0729
E-post: tartu@baltestfurniture.ee
VILJANDI
Leola 53
Home Gallery sisustuskaubamaja
Avatud:
E-R 9.00-18.00 (Lõuna: 13.30-14.00)
L 9.00-16.00 (Lõuna: 13.30-14.00)
P Suletud

Tel: 5819 0726
E-post: viljandi@baltestfurniture.ee
TOOTMINE JA HULGIMÜÜK:
Avatud:
E-R
9.00-17.00 (Lõuna: 12.00-12.30)
L, P Suletud

Tel: +372 433 3380
Mob: +372 5819 0727
E-post: baltest@baltestfurniture.ee
Koduleht: www.baltestfurniture.ee
Postiaadress: Vilja 13a, 71020 Viljandi

Vaata asukohta kaardilt

Baltest Mööbel
Rg-kood: 11101460
KMKR: EE100954014















Ülesse
Telefon: 433 3803, E-mail: info@sisustuspood.ee
Kõik õigused kaitstud © 2005 - 2017 Baltest Mööbel Oü